26 лютого Голова правління АТ «АКБ «КОНКОРД» Задоя Юрій Анатолійович виступив із онлайн-лекцією «Сучасні платіжні сервіси та фінансові технології». Конференцію в режимі Zoom підготувала кафедра банківської справи та фінансових послуг (ОПП 072 «Фінанси, банківська справа та страхування»). Участь взяли студенти фінансового факультету, викладачі та фахівці банківських установ.
 
Вибір цієї теми є особливо актуальним у сучасну епоху бурхливого розвитку банківських інновацій. Слід підкреслити, що за минулий рік Україна увійшла у ТОП-4 за рейтингом розвитку фінансових технологій. АТ «АКБ «КОНКОРД» за минулий рік отримав престижні нагороди у сфері розвитку платіжних сервісів. За ініциативою Голови наглядової ради банку Олени Сосєдки створена фінтех-екосистема Concord Fintech Solutions, яка сприяє розвитку фінансової галузі та в цілому позитивно відбивається на економіці.
 
Одразу кілька проєктів і компаній фінтех-екосистеми відзначили в номінаціях на PaySpace Magazine Awards 2020:
 
Procard – «Найкращий процесинговий центр» (1-е місце).
ConcordBank– «Найкращий банк-еквайр» (2-е місце).
ConcordPay – «Найкращий партнер інтернет-магазинів з прийому платежів» (3-є місце).
Також у номінації «Найкращий techfin-проєкт» перше місце отримав ConcordBank IconBridge.
 
На думку Юрія Анатолійовича, масштаби великих банків заважають своєчасному впровадженню сучасних технологій та інновацій. Саме стратегію сучасних клієнто-орієнтованих сервісів обрав АТ «АКБ «КОНКОРД». На цьому шляху розгортаються масштабні зміни, участь у яких мають приймати випускники університету. Фахівці університету і банку обговорили шляхи взаємодії у підготовці студентів. Учасникам лекції запропоновані варіанти проходження практики і працевлаштування у АТ «АКБ «КОНКОРД». Завідувач кафедри банківської справи та фінансових послуг Заруцька Олена Павлівна розповіла про роботу Регіонального центру інноваційного розвитку банківської системи України і запросила учасників до співробітництва.
 

Велика подяка Юрію Анатолійовичу за цікаву і корисну онлайн- лекцію! Бажаємо успіху банку та його фахівцям, у тому числі, випускникам фінансового факультету, які зараз плідно працюють у різних підрозділах!

Зареєструйтесь на консультацію

Поля помічені * (зіркою) обов`язкові для заповнення!

Фінансовий стан банків України

Прогноз

Отримайте інформацію про фінансовий стан банків України за методом структурно-функціональних груп

Отримати

Останні новини: