23 лютого підписано акт про виконання науково-дослідних робіт з валідації моделей оцінки ризиків АТ «АБ «РАДАБАНК». Дослідження провели фахівці кафедри банківської справи та фінансових послуг Заруцька Олена Павлівна, Новікова Людмила Флоровна та кафедри комп’ютерних наук та інженерії програмного забезпечення Рудянова Тетяна Миколаївна. 
 
Банком розроблені складні економіко-математичні моделі для розрахунку прийнятних показників різноманітних ризиків, забезпечення дотримання допустимого їх рівня. В процесі валідації моделей підтверджено їх відповідність встановленим вимогам, надано рекомендації. Впровадження системних наукових досліджень для вирішення актуальних проблем банківської справи сприяє поширенню найкращої світової практики ризик-менеджменту і сучасних інформаційних технологій серед банків України. Опрацювання методичних підходів до управління ризиками та статистичних показників діяльності банків України відкрило науковцям нові теми для подальших досліджень. 
 
Багато років на сторінках видання університету «Науковий погляд: економіка та управління» публікуються спільні статті науковців-практиків та співробітників кафедри банківської справи та фінансових послуг (ОПП 072 «Фінанси, банківська справа та страхування»). Актуальні проблеми розвитку банківської системи обговорюються на засіданнях Регіонального центру інноваційного розвитку банківської системи України.
 
Запрошуємо колег до співробітництва!

Зареєструйтесь на консультацію

Поля помічені * (зіркою) обов`язкові для заповнення!

Фінансовий стан банків України

Прогноз

Отримайте інформацію про фінансовий стан банків України за методом структурно-функціональних груп

Отримати

Останні новини: