Рекомендації щодо безготівкових розрахунків

З метою профілактики поширення коронавірусу на території України, Національний банк о рекомендує перейти на безготівкову форму   розрахунків, мінімізувати отримання кошів у банкоматах,  користуватися дистанційними каналами банківського обслуговування, здійснювати першочергові розрахунки (у магазинах та аптеках) за допомогою платіжних карток та телефонів.

Ураховуючи швидкість поширення інфекції НБУ направляє всю готівку, яка надійшла починаючи з 11 березня 2020 року до банківського сховища на «банківський карантин». Далі буде здійснене її сортування та придатні банкноти після проходження процедури термообробки, упаковані в термозбіжну плівку, зможуть бути випущені в обіг на території країни.

Банки України активно розвивають засоби електронних платежів. Партнери університету готові надати необхідну інформацію щодо сучасних систем розрахунків. За останні роки проведено низку заходів із запрошенням розробників цікавих та корисних сервісів. За інформацією Вми можете звертатися до кафедри банківської справи та фінансових послуг. 

 

 

 

 

 

 

 

 

Зареєструйтесь на консультацію

Поля помічені * (зіркою) обов`язкові для заповнення!

Фінансовий стан банків України

Прогноз

Отримайте інформацію про фінансовий стан банків України за методом структурно-функціональних груп

Отримати

Останні новини: