Дякуємо партнерам за відкриття експозиції «Валюти світу»!

У середині березня закінчилася підготовка експозиції «Валюти світу», яка розміщена на 3 поверхах центрального корпусу університету і розповідає про 134 валюти, що обслуговують фінансові системи різних країн. Ідея експозиції належить першому проректору Ченцову Віктору Васильовичу. Слід зазначити, що у жодному учбовому закладі та музеї Україні немає аналогічних надбань, хоча через вивчення національних грошей можливе цікаве наближення до історії та культури народів світу. Особливо це актуально у нашому університеті, де навчається багато іноземних студентів та працює багато центрів міжнародного спілкування.

Відкриття експозиції стало можливим за підтримки нашого партнера – державного банку АБ «УКРГАЗБАНК», який  активно співпрацює із державними закладами освіти. Керівники та фахівці банку неодноразово приймали участь у заходах університету, спрямованих на підвищення фінансової грамотності та популяризації його стратегії. Банк дбає про екологічне майбутнє країни, здійснює потужні заходи щодо фінансування еко-проектів та поширення інформації, яка сприяє розвитку екологічної та соціальної відповідальності своїх клієнтів.

Щорічно УКРГАЗБАНК приймає студентів для проходження виробничої та переддипломної практики, а також надає робочі місця випускникам університету. Найбільш успішні студенти-клієнти АБ «УКРГАЗБАНК» можуть отримати матеріальне заохочення від банку за діючою програмою, розробленою для вищих навчальних закладів України. Дякуємо партнерам за співробітництво!

 

Зареєструйтесь на консультацію

Поля помічені * (зіркою) обов`язкові для заповнення!

Фінансовий стан банків України

Прогноз

Отримайте інформацію про фінансовий стан банків України за методом структурно-функціональних груп

Отримати

Останні новини: