Майбутні банкіри ознайомилися з роботою окремих департаментів ПРИВАТБАНКУ та прийняли участь у Івенті «Кава з HR»

 

5 березня студенти групи ФК-16-1 завітали до центрального офісу ПРИВАТБАНКУ і мали можливість познайомитися із співробітниками Департаменту комплаєнс та фінансового моніторингу – колишніми випускниками нашого університету.

У навчальній аудиторії банку проведено ділову гру, де кожний із учасників презентував власні ідеї щодо вдосконалення шляхів взаємодій банку з клієнтами. Івент проводили фахівці Департаменту персоналу ПРИВАТБАНКУ, які високо оцінили креативне мислення наших майбутніх бакалаврів та їх вміння обґрунтовувати свої пропозиції. Івент «Кава з HR» пройшов у 35 відділеннях банку на території України. Кращі ідеї студентів будуть систематизовані та відзначені цінними подарунками. За участь у заході наші студенти отримали термокружки та шкарпетки з логотипами банку, інформацію про наступні програми і заходи та багато позитивних емоцій.

Кафедра банківської справи та фінансових послуг активно співпрацює з Департаментом персоналу ПРИВАТБАНКУ щодо впровадження системи дуальної освіти при підготовці потенційних банкірів. Компетенції та практичні результати навчання наших випускників орієнтовані на сучасний стрімкий розвиток банківських технологій та процесів. Щиро дякуємо нашим партнерам із ПРИВАТБАНКУ за гостинність та співпрацю!

 

Зареєструйтесь на консультацію

Поля помічені * (зіркою) обов`язкові для заповнення!

Фінансовий стан банків України

Прогноз

Отримайте інформацію про фінансовий стан банків України за методом структурно-функціональних груп

Отримати

Останні новини: