«Євроінтеграція та глобальні перетворення у фінансовій системі України у цифрову епоху»

 

22 квітня 2019 року в Університеті митної справи та фінансів відбулася конференція «Євроінтеграція та глобальні перетворення у фінансовій системі України у цифрову епоху». 
 
Захід проводив Регіональний центр інноваційного розвитку банківської системи України та Асоціація «Дніпровський Банківський Союз». Активну участь в підготовці Конференції взяло керівництво Конкорд Банк / Concord bank
 
В програмі конференції розглядались наступні питання:
 
1. Тенденції банківського сектору, наближення банківського регулювання в Україні до стандартів ЄС (спікер - директор Департаменту фінансової стабільності Національного банку України Ваврищук Віталій Васильович).
 
2. Роль і місце професійних банківських об’єднань у формуванні кадрового резерву банківської системи (спікер - Президент Асоціації українських банків Дубас Andriy Dubas.
 
3. Digital-країна: банківські тренди в епоху FinTech (спікер - Координатор Проектного офісу Незалежної асоціації банків України Дмитрий Глинский).
 
4. Трансформація класичного банківського сектора у бік необанків (спікер - Голова Правління банку АТ «АКБ «КОНКОРД» Yuriy Zadoya).
 
Ректор університету Бочаров Д.О. та виконавчий директор НАБУ Elena Korobkova підписали Меморандум про співпрацю між Університетом митної справи та фінансів і Незалежною асоціацією банків України.
 
Інформація, що містилась у доповідях усіх спікерів дуже зацікавила учасників конференції. 
Багато питань по темі конференції задавали учасники конференції Голові правління АТ «АКБ «КОНКОРД» Юрію Анатолійовичу Задої, який розповів про останні досягнення банку «Конкорд», зокрема," що відтепер  Конкорд банк може підключати до Google Pay, Apple Pay і Garmin Pay користувачів ВСІХ банків не тільки України, але й тих, куди тільки заходять різні Pay! 
 
Банк «Конкорд» тепер офіційно сертифіковано міжнародною платіжною системою Visa, як банк, який може продавати програмне забезпечення для інтеграції в Google Pay, Apple Pay і Garmin Pay.

Зареєструйтесь на консультацію

Поля помічені * (зіркою) обов`язкові для заповнення!

Фінансовий стан банків України

Прогноз

Отримайте інформацію про фінансовий стан банків України за методом структурно-функціональних груп

Отримати

Останні новини: