22 листопада 2018 року в Університеті митної справи та фінансів відбулося урочисте відкриття Центру фінансової освіти за сприяння Громадської організації «Діловий клуб «Партнер».

У заході прийняли участь адміністрація університету, керівники Асоціації «Дніпровський Банківський Союз», керівники та фахівці банківських установ області: ПАТ КБ «Приватбанк», АТ «АКБ Конкорд», АТ «Райффайзен банк Аваль», АТ «УкрСиббанк», АБ «Радабанк», Монобанк, ПАТ «Креді Агриколь Банк», викладачі та студенти.

З інформацією щодо діяльності та заходів з фінансової освіти Регіонального центру інноваційного розвитку банківської системи виступила його директор – завідувач кафедри грошового обігу та банківської справи Заруцька О.П. Про заходи взаємодії у підготовці фахівців та підвищенні фінансової освіти розповіли: Якушева Ірина - рекрутер Fintech Band, представник Монобанку; Острініна Олена – директор Департаменту АБ «Радабанк», Підлетейчук Юлія – провідний спеціаліст ПАТ КБ «Приватбанк», Дядченко Т.Г. – керівник напряму АТ «УкрСиббанк». Президент Асоціації «Дніпровський Банківський Союз» Косюга В.В. привітав учасників з урочистою подією та побажав новоствореному Центру фінансової освіти успіхів на шляху інформування населення про стан вітчизняного фінансового ринку, підвищення фінансової обізнаності населення.

      

 

Зареєструйтесь на консультацію

Поля помічені * (зіркою) обов`язкові для заповнення!

Фінансовий стан банків України

Прогноз

Отримайте інформацію про фінансовий стан банків України за методом структурно-функціональних груп

Отримати

Останні новини: